Kontakt
Napisz do nas
Zadzwoń do nas

Elektrotermia

Krajowy lider obróbki metalu

 

Cięcie laserowe to obecnie jedna z najszybszych oraz najdokładniejszych metod obróbki metalu. Aby w pełni korzystać z możliwości tej nowoczesnej technologii Elektrotermia stosuje najwyższej klasy park maszynowy.

Cięcie laserowe wykonujemy na wykrawarkach renomowanej szwajcarskiej firmy Bystronic, potentata w produkcji maszyn i urządzeń do obróbki blachy. W linii produkcyjnej nowoczesnego Zakładu w Niepołomicach znajdują się między innymi sterowane numerycznie wykrawarki laserowe BySprint 3015 (3kW), ByStar 4020 (6kW) oraz BySprint Pro 3015 (4,4kW) gwarantujące szczególnie wysoką wydajność, precyzję i jakość wykonania.

Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością polecamy swoim Klientom nasze usługi cięcia laserowego jako optymalną metodę obróbki blach i produkcji metalowych detali.

Elementy wykonujemy z materiałów powierzonych lub własnych, według dokumentacji zlecającego w formacie dxf/dwg lub opracowanej w zakładowej pracowni projektowej.

Zaplecze logistyczne zakładu pozwala utrzymać stany magazynowe blach w takich ilościach, które gwarantują realizację zleceń na bieżąco.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W CENTRUM OBRÓBKI BLACH W KRAKOWIE– DYSPONUJEMY ZAPLECZEM POZWALAJĄCYM NA OPTYMALNE I OSZCZĘDNE WYKONANIE KOMPLETNEGO ZLECENIA OBRÓBKI OD CIĘCIA LASEREM PRZEZ GIĘCIE BLACH DO MALOWANIA PROSZKOWEGO W JEDNYM CIĄGU PRODUKCYJNYM.

STOSUJEMY TECHNOLOGIE, KTÓRE OSZCZĘDZAJĄ CZAS I PIENIĄDZE NASZYCH KLIENTÓW

Zapewniamy cięcie laserem

konkurencyjny czas wykonania
produkcję elementów o dowolnie zaprojektowanym kształcie i 100% powtarzalności wykrawanych detali
wycinanie elementów z blach szlifowanych i polerowanych, bez naruszania powierzchni, skrzywień i wypaczeń dzięki cięciu bezstykowemu
cięcie blach pokrytych folią ochronną
oszczędność materiału - optymalizacja efektywnego wykorzystania powierzchni ciętej blachy i minimalizacja odpadów w wyniku wąskiej szczeliny cięcia
produkcję detali bez konieczności dodatkowej obróbki i gratowania ciętej krawędzi
konkurencyjne ceny nawet w przypadku produkcji jednostkowej lub małoseryjnej

Wycinamy laserem z blach

stal konstrukcyjna czarna zwykłej jakości - do 25 mm,
stal nierdzewna (inox) - do 25 mm,
aluminium - do 15 mm

Stany magazynowe blach:
stal konstrukcyjna  w gatunku S235 , S355, grubość  od 0,5  do 20 mm
stal nierdzewna w gatunku 1.4301, grubość od 0,5 do 12 mm, powierzchnia 2B ,BA ,4N
stopy aluminium w gatunku 5754, 1050, grubość od 1 do 10 mm

Nasze wykrawarki laserowe:

•    BySprint 3015
moc lasera 3 kW, max wielkość arkusza blachy 3000 mm x 1500 mm

     Bystar 4020
moc lasera 6 kW, max wielkość arkusza blachy 4000 mm x 2000 mm

NOWOŚĆ !!
     BySprint Pro 3015
moc lasera 4,4 kW, max wielkość arkusza blachy 3000 mm x 1500 mm

Elektrotermia - najlepsze usługi cięcia laserem, malowania proszkowego, obróbki blach w Krakowie?

innowacyjnoscInnowacyjność w obróbce blach

Elektrotermia od lat inwestuje w nowoczesną infrastrukturę produkcyjną i znajduje się w czołówce firm w regionie, które rozumieją współczesne oczekiwania rynku. Jako jedna z pierwszych zaoferowała swoim Klientom innowacyjne technologie obróbki blach, cięcia laserem, malowania proszkowego czy obróbek ślusarskich. Elektrotermia inwestuje w rozwój własne środki a także wdraża nowoczesne rozwiązania w oparciu o Projekty unijne, współfinansowane z funduszy Unii Europejskiej. Za skalę i tempo nowych wdrożeń firma uzyskała prestiżowy tytuł Lidera Małopolski 2014 w kategorii Lider Inwestycji w plebiscycie Dziennika Polskiego.

jakoscSkuteczność i jakość usług obróbki blach

Jakość naszych wyrobów i rzetelność realizacji są powodem tego, że zaufało nam wielu klientów z Polski i zagranicy. Gwarancją utrzymywania niezmiennie wysokich standardów jest wdrożenie komputerowego systemu całościowego zarządzania przedsiębiorstwem wraz z modułami produkcji oraz kontrola jakości na każdym etapie wykonania. Własne zakładowe laboratorium badawcze z komorą solną przy malarni proszkowej pozwala na kontrolę, optymalizację i dobór właściwych środków, zapewniających wymaganą skuteczność zabezpieczenia powierzchni naszych produktów. Prowadzimy na bieżąco fizyczne i mechaniczne badanie powłok wyrobów gotowych.

tradycjaTradycja zobowiązuje

Elektrotermia to uznana krakowska firma, istniejąca już ponad pół wieku, została czterokrotnie wyróżniona przez Krajową Izbę Gospodarczą tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play” i Złotą Statuetką. Trzykrotnie została uhonorowana tytułem „Gazele Biznesu” i „Diamentów Forbsa”.

Pliki do pobrania:

Katalogi usług

pdf 

logo